Zabiegi na skórę ciała – pielęgnacja ciała

W naszym salonie zabiegi na ciało cieszą się coraz większą popularnością, dlatego z przyjemnością rozwijamy dla Państwa naszą ofertę, wprowadzając innowacyjne zabiegi, jakich Klienci od nas oczekują. Wiodącą marką pielęgnacyjną jest Thalion i wspólnie z nią, z ogromną radością, witamy w świecie piękna, zdrowia i urody.

PIELĘGNACJA CIAŁA

Zabiegi na skórę ciała kosmetykami Thalion

Od ponad 20 lat na wszystkich kontynentach globu, francuska marka Thalion staje się światowym liderem w dziedzinie Spa i thalassoterapii. Ekspert morskiej kosmetyki zawarł najcenniejsze skarby morskie w profesjonalnych rytuałach i unikalnych produktach oferujących skórze zdrowie, relaks i niepowtarzające piękno. Produkty Thalion powstają z najwyższej jakości organicznych składników, z czego 95% pochodzi z certyfikowanych ekologicznych upraw. Thalion znajduje się w samym sercu pól algowych świata i jest jedyną marką skupiającą w swoich rękach całkowity i komplementarny proces produkcji, począwszy od połowu alg, aż do momentu tworzenia produktów kosmetycznych. Najczęściej wykorzystywane algi brunatne, niebieskie, czerwone i zielone, doskonale remineralizują, regenerują i nawilżają naskórek. W połączeniu z witaminami i minerałami odtwarzają naturalną barierę ochronną skóry, oczyszczając ją i dotleniając.

PIELĘGNACJA CIAŁA

Wyszczuplanie ciała, zabiegi rzeźbiące figurę

W ofercie salonu SiSi CARE znajduje się też kompleksowy program wyszczuplający, pomagający wymodelować i wyrzeźbić figurę. Jest on wykonywany w trosce o gładkie, jędrne i sprężyste ciało każdej kobiety. Alga laminaria i alga fucus doskonale niwelują nagromadzone w skórze toksyny, przeciwdziałają magazynowaniu wody w organizmie, a wyciąg wąkrotki azjatyckiej stymuluje mikrocyrkulację i podnosi syntezę kolagenu i elastyny. Skomponowane kompleksy zapobiegają magazynowaniu tkanki tłuszczowej, stymulują lipolizę, zapobiegając namnażaniu adipocytów i eliminując efekt pomarańczowej skórki. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne na ciało w naszym salonie powodujące wyszczuplenie, ujędrnienie, odżywienie, detoks ciała i drenaż oferujemy z możliwością rozbudowania o zabiegi maszynowe do walki z danym problemem, a co za tym idzie – daną partią ciała.

Pielęgnacja ciała

Poprawa sylwetki falą radiową Venus Legancy

Jednym z urządzeń poprawiających sylwetkę jest cieszący się dużym zainteresowaniem i uznaniem w świecie kosmetyki i medycyny estetycznej Venus Legancy (przeznaczony także do pielęgnacji skóry twarzy). Jest to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA i stosujące technologię 4D, która to technologia stanowi kombinację multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym z podniesieniem temperatury tkanki w czasie rzeczywistym. Zastosowanie wspomnianych technologii pozwala na wykonywanie przy użyciu Venus Legancy bezpiecznych, bezbolesnych zabiegów charakteryzujących się doskonałymi rezultatami. Wszystkie zastosowane w tym urządzeniu technologie wspólnie odpowiadają za kurczenie się włókien kolagenowych, tworzenie fibroblastów, formowanie nowych naczyń włosowatych, drenaż limfatyczny, usuwanie komórek tłuszczowych (lipoliza).

Pielęgnacja ciała

Redukcja celulitu falą akustyczną Storz Medical

Kolejnym nowym w naszym salonie urządzeniem jest fala akustyczna szwajcarskiej firmy Storz Medical – uznanej i jedynej w Polsce firmy ITP dystrybuującej urządzenia najwyższej jakości z dziedziny medycyny estetycznej z potwierdzeniami klinicznych badań w efektach wykonywanych terapii. Urządzenie to wykorzystuje technologię fali akustycznej (RSW) w zabiegach medycyny estetycznej i fizjoterapii. Fala akustyczna stymuluje mechanicznie tkanki, poprawia metabolizm komórkowy oraz stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych, doskonale ujędrnia skórę, wpływając na wyszczuplenie sylwetki. Fala akustyczna jest to skuteczna terapia w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu i zbitej tkanki tłuszczowej.

Umów się na wizytę
796 592 124